MTN Water Based

MTN Water Based 300 je revoluční sprej na bázi vody. Jeho praktický formát 300 ml, nízký tlak a především nízký zápach z něj činí perfektní nástroj pro práci ve studiu nebo v interiéru. Díky svému složení je to velmi všestranný nástroj, který lze použít v rámci různých technik.

 

 

Mnohem více než studiové nástroje. Barva s vlastnostmi podobnými vlastnostem MTN 94, pokud jde o povrchovou úpravu, tlak, kryvost a dobu schnutí, pouze akorát v menším formátu a na vodní bázi, díky čemuž je vhodná pro pečlivou práci v interiérech. Nízký obsah rozpouštědla znamená, že intenzita zápachu je minimální, čímž se snižuje její dopad v uzavřených prostorech, díky čemuž je MTN Water Based 300 perfektním produktem pro použití ve studiu nebo v místnostech s malou ventilací. Kromě toho může být barva dříve, než je zcela suchá, smazána vodou nebo přepracována jinými technikami, například mokrým štětcem.

Zaměřte a vystřelte. Intenzivně protřepejte, dokud neuslyšíte zvuk kuličky. Nastříkejte na očištěný povrch, který chcete malovat. Otočte plechovku dnem vzhůru a prostříkněte, dokud se barva nepřestane uvolňovat, čímž se zabrání ucpání trysky a umožní opětovné použití. Mezi jednotlivými vrstvami ponechte několik minut času. Water Based 300 umožňuje malovat linie různých šířek, od 1 cm (PRO Cap) do 10 cm (s Hardcore Fat Cap). Cvičení vám pomůže zlepšit tento rozdíl v šířce čáry.

Buď voda, příteli. MTN Water Based 300 se narodil v roce 2014 a uvedl do provozu novou éru a učinil krok vpřed k vytvoření aerosolů, které jsou šetrnější k okolí. Barvy speciálně navržená pro umělecké a studiové práce, našla uplatnění i v graffiti světě, díky svým výhodám a to především díky nízkému zápachu.

Voda jako počátek a centrální osa. Název, který zní stejně všeobecně jako vodní pohon, představuje průkopnickou povahu tohoto produktu: první aerosol na vodní bázi na trhu. Její jednoduché logo odkazuje na jedinečnou charakteristiku barvy – že ji lze po aplikaci naředit a přepracovat.

Pro propojení se světem výtvarných umění a pro usnadnění použití v tomto kontextu používá barevné schéma MTN Water Based 300 klasické nomenklatury používané v uměleckých barvách. A pokud to nestačilo, štítek také zobrazuje barevný ekvivalent v různých chromatických variantách, jako jsou Pantone, RGB a CMYK, a další technické informace, jako je úroveň krytí, U.V. odolnost a kód pigmentu atd.

  • Polyuretanová barva (PU)

  • 300 ml

  • 96 odstínů + 2 bezbarvé laky

  • Matný vzhled

  • Nízký tlak

Markers

Fixy na bázi vody MTN jsou vysoce univerzální značkovače na. Jsou vhodné pro prakticky všechny typy povrchů a neomezený způsob jejich použití závisí pouze na vaší fantazii.

K dispozici v různých formátech hrotů. 0,8, 1,2, 3, 5, 8 a 15 mm, v rozsahu 20 barev s následujícími vlastnostmi: perfektní pokrytí, rychlé schnutí a celková přilnavost do 24 hodin (v závislosti na povrchu).

WB Ultra Fine je nejjemnější marker na bázi vody s hrotem 0,8 mm, který je vhodný pro detailnější práci. Doporučuje se, mimo jiné, pro kreslení a malování na dřevo, papír, karton, sklo, kovy a oblečení. Jeho ventilový systém umožňuje vynikající řízení toku barvy, zabraňuje přetížení a rozlití a jeho jednoduchá montáž umožňuje doplňování a výměnu hrotu, pokud je to nutné. Všechny fixy mají víčko, které identifikuje barvu a průhledné tělo umožňuje zobrazit dostupné množství barvy.

Návod k použití:
Před použitím důkladně protřepejte (se zavřeným víčkem), aby míchací koule promíchala barvu. Několikrát zmáčkněte hrot až se začne napouštět barvou. Po použití nezapomeňte zavřít fixu víčkem.

  • Doplnitelné

  • vyměnitelný hrot

  • 20 odstínů

  • na vodní bázi